WeFutbolFans

Champions League · League Stage - 2

Beste odds Lask Linz - Liverpool

Lask Linz – Liverpool

Laatst bijgewerkt: woensdag 7 oktober

Waar vind je de scherpste odds voor Lask Linz - Liverpool?

Champions League: Lask Linz ontvangt Liverpool op woensdag 14 oktober om 18:45. Liverpool geldt vooraf als favoriet (45%).

Koersen Lask Linz - Liverpool: alle markten naast elkaar

MarktUitkomstBeste koersGemiddeldKans
UitslagLask Linz12,0010,439%
UitslagGelijkspel7,116,3315%
UitslagLiverpool1,291,2476%
Dubbele kansLask Linz of gelijk4,153,9024%
Dubbele kansLask Linz of Liverpool1,141,1185%
Dubbele kansGelijk of Liverpool1,061,0590%
DoelpuntenMeer dan 1,51,121,0886%
DoelpuntenMinder dan 1,57,506,5514%
DoelpuntenMeer dan 2,51,401,3569%
DoelpuntenMinder dan 2,53,203,0231%
DoelpuntenMeer dan 3,52,001,9449%
DoelpuntenMinder dan 3,51,941,8851%
Beide teams scorenJa1,751,7154%
Beide teams scorenNee2,152,0546%
RuststandLask Linz8,767,7212%
RuststandGelijkspel3,192,9631%
RuststandLiverpool1,651,5957%

Beste en gemiddelde koers bij 10 bookmakers; de kans is de gemiddelde koers, gecorrigeerd voor de marge.

1X2: Lask Linz – Liverpool

10.43 Lask Linz
6.33 Gelijkspel
1.24 Liverpool

De Lask Linz - Liverpool odds schetsen één favoriet

Er staat in deze groepsfase van de Champions League veel op het spel. De Lask Linz - Liverpool odds laten vervolgens weinig twijfel over de onderlinge rangorde.

De prijzen duwen Liverpool ver naar voren; een bezoekerszege geldt als veruit het waarschijnlijkst.

De langste, oftewel hoogste odds op Lask Linz, horen bij een pure thuiszege — een uitkomst die als een flinke verrassing wordt gezien.

Wie de Lask Linz Liverpool odds vergelijken wil, kijkt beter naar de nevenmarkten. Daar schuilt meer evenwicht: in het aantal goals of een treffer aan beide kanten liggen de noteringen dichter bij elkaar en zit de interessantere verhouding.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de quotes voor Lask Linz - Liverpool?
De actuele 1X2-quotes voor Lask Linz - Liverpool en de vergelijking per bookmaker staan in de oddstabel op deze pagina.
Waar vind ik de beste quote voor Lask Linz - Liverpool?
Vergelijk de bookmakers in de oddstabel op deze pagina en kies de hoogste quote voor jouw weddenschap.