WeFutbolFans
FT Eindstand 4 okt 2026
VVV Venlo 2 – 0 Roda

Eerste Divisie · Regular Season - 9

Beste odds VVV Venlo - Roda

Laatst bijgewerkt: maandag 28 september

Wat zijn de beste odds voor VVV Venlo - Roda?

Op zondag 4 oktober om 14:30 staat VVV Venlo - Roda op het programma in Eerste Divisie. De verwachte systemen: 4-2-3-1 bij VVV Venlo, 3-4-2-1 bij Roda. Volgens de datamodellen is VVV Venlo favoriet (45% winstkans).

Koersen VVV Venlo - Roda: alle markten naast elkaar

MarktUitkomstBeste koersGemiddeldKans
UitslagVVV Venlo2,422,3539%
UitslagGelijkspel3,813,6525%
UitslagRoda2,662,6036%
Dubbele kansVVV Venlo of gelijk1,521,4564%
Dubbele kansVVV Venlo of Roda1,291,2575%
Dubbele kansGelijk of Roda1,571,5361%
DoelpuntenMeer dan 1,51,181,1481%
DoelpuntenMinder dan 1,55,504,9719%
DoelpuntenMeer dan 2,51,571,5261%
DoelpuntenMinder dan 2,52,552,4039%
DoelpuntenMeer dan 3,52,382,3041%
DoelpuntenMinder dan 3,51,601,5759%
Beide teams scorenJa1,471,4564%
Beide teams scorenNee2,632,5736%
RuststandVVV Venlo2,902,8132%
RuststandGelijkspel2,492,3838%
RuststandRoda3,203,0630%

Beste en gemiddelde koers bij 9 bookmakers; de kans is de gemiddelde koers, gecorrigeerd voor de marge.

1X2: VVV Venlo – Roda

2.35 VVV Venlo
3.65 Gelijkspel
2.60 Roda

VVV Venlo - Roda odds: favoriet met een dun randje

Het meest sprekende gegeven is het aanvallende overwicht van VVV, dat in de verhoudingen op bijna driekwart wordt geschat. Dat drukt de VVV Venlo - Roda odds voor een thuiszege stevig omlaag.

Toch vertelt de markt een genuanceerd verhaal: de koers VVV Venlo winst oogt kort, maar het gelijkspel wordt bijna even zwaar gewogen. Een Roda-zege geldt duidelijk als de buitenkans.

Wie de VVV Venlo Roda odds vergelijken wil, vindt de meeste waarde niet in de pure thuiszege — die is al ingeprijsd — maar in de markten rond het aantal goals en de dubbele kans.

Gezien Roda's karige productie oogt een lage-goalslijn scherp geprijsd, terwijl het remisegevaar de draw aantrekkelijker maakt dan het overwicht op papier doet vermoeden.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de quotes voor VVV Venlo - Roda?
De actuele 1X2-quotes voor VVV Venlo - Roda en de vergelijking per bookmaker staan in de oddstabel op deze pagina.
Waar vind ik de beste quote voor VVV Venlo - Roda?
Vergelijk de bookmakers in de oddstabel op deze pagina en kies de hoogste quote voor jouw weddenschap.