WeFutbolFans

League Stage - 7 · Europa League

Levski Sofia vs AC Milan: voorspelling & koersen

Levski Sofia – AC Milan
LEV 50%50%AC 0%

do 21 jan · 21:00 NL-tijd · UEFA Europa League

Laatst bijgewerkt: zaterdag 26 september

Hoe staat Levski Sofia - AC Milan ervoor?

Levski Sofia en AC Milan treffen elkaar op donderdag 21 januari om 21:00 in Europa League. Qua opstelling gaat Levski Sofia uit van 4-2-3-1 en AC Milan van 3-4-2-1. Volgens de datamodellen is Levski Sofia favoriet (50% winstkans).

Levski Sofia vs AC Milan
EK
Aftrap do 21 jan · 21:00 NL-tijd 21 jan · 20:00 UTC
Locatie National Stadium Vasil Levski
Competitie UEFA Europa League · Ligafase - speelronde 7

Prognose: Kansen Per Uitkomst

Levski Sofia50%
Gelijkspel50%
AC Milan0%
Levski Sofia is de marktfavoriet met 50% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (50%) en de outsider.

Vorm: Levski Sofia vs AC Milan (Laatste 5)

Levski Sofia

L L L L L
Vorm 0%
Aanval 0%
Verdediging 94%
Doelpunten voor: 0 Tegen: 1

AC Milan

L L L L L
Vorm 0%
Aanval 0%
Verdediging 89%
Doelpunten voor: 0 Tegen: 2