WeFutbolFans

Onze tip & banker · Ligue 1

Lille - Estac Troyes: onze beste tip

Lille Estac Troyes
LIL 45%45%EST 10%

Sun 13 Sep · 15:00 NL-tijd

Laatst bijgewerkt: zaterdag 12 september

Welke tip geven onze analisten voor Lille - Estac Troyes?

Op zondag 13 september om 15:00 staat Lille - Estac Troyes op het programma in Ligue 1. De verwachte systemen: 4-2-3-1 bij Lille, 4-2-3-1 bij Estac Troyes. Lille geldt vooraf als favoriet (45%).

Lille vs Estac Troyes
Regular Season - 4
Kickoff Sun 13 Sep · 15:00 NL-tijd 13 September · 13:00 UTC
Venue Stade Pierre-Mauroy
Competition Ligue 1 · Regular Season - 4

Wefutbolfans Markten: Lille vs Estac Troyes

Match Winner Lille
Doelpunten Over 2,5
Doelpunten Over 1,5
Doelpunten Over 3,5
BTTS Ja
BTTS Nee
Combi Lille + Over 2,5
Match Winner Gelijkspel

Wefutbolfans Prognose: Kansen Per Uitkomst

Lille45%
Draw45%
Estac Troyes10%
Predicted score 2.5 – 2.5
Lille is de marktfavoriet met 45% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (45%) en de outsider.

Wefutbolfans 1X2: Lille – Estac Troyes

Wed nu

Opstellingen en de rol van Giroud en Mbappé

Eén goal én twee assists: Olivier Giroud is nu al de aanjager van dit Lille, en dat maakt hem het eerste punt op elk tactisch bord. In het vermoedelijke 4-2-3-1 van Davide Ancelotti begint centraal wel Ueda voorin, met Ethan Mbappé, Haraldsson en Perrin als aanvallende drie erachter. Die combinatie van loopvermogen en creativiteit moet het defensieve blok van Troyes openbreken.

Achter dat trio vormen André en Bentaleb de dubbele pivot — ervaring en balrust die Lille toelaat hoog druk te zetten zonder het middenveld te ontbloten. Igamane ontbreekt door een knieblessure, maar de diepte in de selectie vangt dat op.

Troyes spiegelt met een eigen 4-2-3-1 onder Stéphane Dumont, met Ripart als aanspeelpunt en Mille — zelf al goed voor een goal en een assist — als verbindingsman. De twijfelgevallen stapelen zich echter op: Ifnaoui is onzeker, net als Gozzi, en achterin missen Boura en Titi. Reflecterend denk ik dat Dumont laag zal blokken en op de omschakeling loert; de vraag is of die geblesseerde defensie negentig minuten standhoudt tegen Girouds positiespel.