WeFutbolFans

Regular Season - 20 · Eredivisie

NEC Nijmegen vs Willem II: voorspelling & koersen

NEC Nijmegen – Willem II
NEC 45%45%WIL 10%

zo 24 jan · 14:30 NL-tijd

Laatst bijgewerkt: zaterdag 26 september

Wat zeggen de cijfers over NEC Nijmegen - Willem II?

Op zondag 24 januari om 14:30 staat NEC Nijmegen - Willem II op het programma in Eredivisie. De verwachte systemen: 3-4-2-1 bij NEC Nijmegen, 4-2-3-1 bij Willem II. De statistieken wijzen NEC Nijmegen aan als favoriet met 45% winstkans.

NEC Nijmegen vs Willem II
Speelronde 20
Aftrap zo 24 jan · 14:30 NL-tijd 24 jan · 13:30 UTC
Locatie Goffertstadion
Competitie Eredivisie · Speelronde 20

Prognose: Kansen Per Uitkomst

NEC Nijmegen45%
Gelijkspel45%
Willem II10%
Voorspelde eindstand 2.5 – 1.5
NEC Nijmegen is de marktfavoriet met 45% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (45%) en de outsider.

Vorm: NEC Nijmegen vs Willem II (Laatste 5)

NEC Nijmegen

W D D L L
Vorm 33%
Aanval 50%
Verdediging 29%
Doelpunten voor: 7 Tegen: 10

Willem II

D D L L L
Vorm 13%
Aanval 29%
Verdediging 14%
Doelpunten voor: 4 Tegen: 12