WeFutbolFans

Regular Season - 8 · Eredivisie

PEC Zwolle vs Cambuur: voorspelling & koersen

PEC Zwolle – Cambuur
PEC 48%25%CAM 28%

zo 11 okt · 14:30 NL-tijd

Laatst bijgewerkt: dinsdag 22 september

Wat zeggen de cijfers over PEC Zwolle - Cambuur?

Eredivisie: PEC Zwolle ontvangt Cambuur op zondag 11 oktober om 14:30. De verwachte systemen: 4-1-4-1 bij PEC Zwolle, 4-2-3-1 bij Cambuur.

PEC Zwolle vs Cambuur
Speelronde 8
Aftrap zo 11 okt · 14:30 NL-tijd 11 okt · 12:30 UTC
Competitie Eredivisie · Speelronde 8

Prognose: Kansen Per Uitkomst

PEC Zwolle48%
Gelijkspel25%
Cambuur28%
Voorspelde eindstand 1.5 – 3.5
PEC Zwolle is de marktfavoriet met 48% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (25%) en de outsider.

Vorm: PEC Zwolle vs Cambuur (Laatste 5)

PEC Zwolle

W D L L L
Vorm 27%
Aanval 36%
Verdediging 0%
Doelpunten voor: 5 Tegen: 15

Cambuur

W D D L L
Vorm 33%
Aanval 64%
Verdediging 14%
Doelpunten voor: 9 Tegen: 12

1X2: PEC Zwolle – Cambuur

1.96 PEC Zwolle
3.79 Gelijkspel
3.40 Cambuur

Onze PEC Zwolle - Cambuur voorspelling leunt op de vorm

In onze PEC Zwolle - Cambuur voorspelling springt één cijfer er meteen uit: de rekenmodellen schatten de thuiszege op amper tien procent, terwijl de bookmakers PEC juist als favoriet neerzetten met een koers rond 1,75. Die botsing maakt dit duel zo boeiend.

Kijk je naar de PEC Zwolle Cambuur kansen, dan weegt de vorm zwaar mee. PEC pakte in zeven duels slechts één zege en incasseert gemiddeld drie treffers per wedstrijd. Achterin kraakt het, en dat is precies waar Cambuur van houdt.

De Friezen zijn ook geen stabiele ploeg, maar met El Arguioui (vier goals) en Hamache (drie goals) hebben ze twee mannen die het verschil maken. Zij vinden ruimte tussen de linies die PEC telkens weggeeft.

Dus kan Cambuur winnen van PEC Zwolle? Wij denken van wel. De aanvallende dreiging van de bezoekers past bij de kwetsbare defensie van de thuisploeg, en de modellen zien een gelijkspel of uitzege als even waarschijnlijk.

Ons eindoordeel: een uitoverwinning voor Cambuur. Het wordt nipt, maar de bezoekers hebben net dat beetje meer scorend vermogen om de drie punten mee te nemen naar Leeuwarden.

Veelgestelde vragen

Wie wint PEC Zwolle - Cambuur?
Wij tippen een krappe uitzege voor Cambuur. De rekenmodellen geven de thuisploeg maar zo'n tien procent kans, ondanks de favorietenrol bij de bookmakers.
Hoe laat begint PEC Zwolle - Cambuur?
De aftrap is op zondag 11 oktober 2026 om 14:30 uur in Zwolle.
Waar is PEC Zwolle - Cambuur te zien?
De wedstrijd is in Nederland te volgen via ESPN.
Scoren beide teams bij PEC Zwolle - Cambuur?
Dat is goed mogelijk: de optie dat er aan weerszijden gescoord wordt noteert rond 1,44, want beide defensies geven treffers weg.
Wat is de verwachte uitslag van PEC Zwolle - Cambuur?
Wij rekenen op 1-2, met in totaal zo'n twee tot drie goals. Ook 1-1 en 2-2 zijn realistische scenario's.
Kan Cambuur winnen van PEC Zwolle?
Zeker. Met topschutter El Arguioui (vier goals) tegen een PEC-defensie die gemiddeld drie treffers per duel incasseert, hebben de Friezen een reële kans op de drie punten.