WeFutbolFans

Regular Season - 8 · Eredivisie

PSV Eindhoven vs Heerenveen: voorspelling & koersen

PSV Eindhoven – Heerenveen
PSV 76%13%HEE 10%

vr 9 okt · 20:00 NL-tijd

Laatst bijgewerkt: dinsdag 22 september

Wat moet je weten voor PSV Eindhoven - Heerenveen?

Op vrijdag 9 oktober om 20:00 staat PSV Eindhoven - Heerenveen op het programma in Eredivisie. Qua opstelling gaat PSV Eindhoven uit van 4-2-3-1 en Heerenveen van 4-2-3-1. Volgens de datamodellen is PSV Eindhoven favoriet (45% winstkans).

PSV Eindhoven vs Heerenveen
Speelronde 8
Aftrap vr 9 okt · 20:00 NL-tijd 9 okt · 18:00 UTC
Locatie Philips Stadion
Competitie Eredivisie · Speelronde 8

Prognose: Kansen Per Uitkomst

PSV Eindhoven76%
Gelijkspel13%
Heerenveen10%
Voorspelde eindstand 4.5 – 2.5
PSV Eindhoven is de marktfavoriet met 76% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (13%) en de outsider.

Vorm: PSV Eindhoven vs Heerenveen (Laatste 5)

PSV Eindhoven

W W W W L
Vorm 80%
Aanval 100%
Verdediging 50%
Doelpunten voor: 20 Tegen: 7

Heerenveen

W D D L L
Vorm 33%
Aanval 57%
Verdediging 50%
Doelpunten voor: 8 Tegen: 7

1X2: PSV Eindhoven – Heerenveen

1.23 PSV Eindhoven
7.01 Gelijkspel
9.06 Heerenveen

Onze PSV Eindhoven - Heerenveen voorspelling wijst richting Eindhoven

Er staat voor PSV in deze achtste speelronde vooral het behoud van de koppositie op het spel, en die druk kleurt onze PSV Eindhoven - Heerenveen voorspelling. De verwachting is helder: de ploeg van Peter Bosz is thuis een maatje te groot voor de Friezen.

PSV won vijf van de laatste zeven duels en maakt gemiddeld vier goals per wedstrijd. Heerenveen pakte in dezelfde reeks te weinig en blijft steken op een matige oogst.

Het grote verschil zit in de aanvallende cijfers. Waar PSV met Pepi, Til en de creativiteit van Perisic voortdurend dreiging creëert, moet Robin Veldman het vooral hebben van een compact blok en de counter via Vente.

In onze voorbeschouwing weegt ook het onderlinge verleden zwaar: PSV wint deze affiche al jaren met overtuiging. Zolang Bosz zijn ploeg scherp houdt en niet indommelt na een vroege voorsprong, zien we weinig wat op een verrassing wijst.

Onze verwachting komt daarom uit op een duidelijke thuiszege. Heerenveen kan hooguit de schade beperken, maar een punt meenemen uit Eindhoven lijkt een brug te ver.

Veelgestelde vragen

Wie wint PSV Eindhoven - Heerenveen?
PSV is de duidelijke favoriet, met een koers rond 1,22 op een thuiszege. Wij verwachten een overtuigende overwinning van de ploeg van Bosz.
Hoe laat begint PSV Eindhoven - Heerenveen?
De aftrap in het Philips Stadion is om 20:00 uur op 9 oktober.
Waar is PSV Eindhoven - Heerenveen te zien?
De wedstrijd wordt uitgezonden door ESPN, dat de Eredivisie in beeld brengt.
Hoeveel goals vallen er bij PSV Eindhoven - Heerenveen?
Wij rekenen op een productief duel met drie tot vier treffers, gezien het gemiddelde van vier goals per wedstrijd bij PSV.
Wat is een goede tip voor PSV - Heerenveen?
Over 2,5 goals en PSV met een -1,5 handicap ogen het meest solide, mede door de ruime onderlinge zeges.