WeFutbolFans

League Stage - 7 · Champions League

RB Leipzig vs Shakhtar Donetsk: voorspelling & koersen

RB Leipzig – Shakhtar Donetsk
RB 10%45%SHA 45%

wo 20 jan · 21:00 NL-tijd · UEFA Champions League

Laatst bijgewerkt: zaterdag 26 september

Wat zeggen de cijfers over RB Leipzig - Shakhtar Donetsk?

RB Leipzig en Shakhtar Donetsk treffen elkaar op woensdag 20 januari om 21:00 in Champions League. Qua opstelling gaat RB Leipzig uit van 4-2-3-1 en Shakhtar Donetsk van 4-5-1. Shakhtar Donetsk geldt vooraf als favoriet (45%).

RB Leipzig vs Shakhtar Donetsk
Ligafase - speelronde 7
Aftrap wo 20 jan · 21:00 NL-tijd 20 jan · 20:00 UTC
Locatie Red Bull Arena
Competitie UEFA Champions League · Ligafase - speelronde 7

Prognose: Kansen Per Uitkomst

RB Leipzig10%
Gelijkspel45%
Shakhtar Donetsk45%
Voorspelde eindstand 1.5 – 1.5
Shakhtar Donetsk is de marktfavoriet met 45% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (45%) en de outsider.

Vorm: RB Leipzig vs Shakhtar Donetsk (Laatste 5)

RB Leipzig

L L L L L
Vorm 0%
Aanval 5%
Verdediging 81%
Doelpunten voor: 1 Tegen: 4

Shakhtar Donetsk

W D D L L
Vorm 33%
Aanval 5%
Verdediging 95%
Doelpunten voor: 1 Tegen: 1