WeFutbolFans

Regular Season - 8 · Eredivisie

Telstar vs ADO Den Haag: voorspelling & koersen

Telstar – ADO Den Haag
TEL 47%25%ADO 28%

zo 11 okt · 14:30 NL-tijd

Laatst bijgewerkt: dinsdag 22 september

Wat zeggen de cijfers over Telstar - ADO Den Haag?

Op zondag 11 oktober om 14:30 staat Telstar - ADO Den Haag op het programma in Eredivisie. De verwachte systemen: 3-4-2-1 bij Telstar, 4-4-2 bij ADO Den Haag. Telstar geldt vooraf als favoriet (45%).

Telstar vs ADO Den Haag
Speelronde 8
Aftrap zo 11 okt · 14:30 NL-tijd 11 okt · 12:30 UTC
Locatie BUKO Stadion
Competitie Eredivisie · Speelronde 8

Prognose: Kansen Per Uitkomst

Telstar47%
Gelijkspel25%
ADO Den Haag28%
Voorspelde eindstand 1.5 – 2.5
Telstar is de marktfavoriet met 47% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (25%) en de outsider.

Vorm: Telstar vs ADO Den Haag (Laatste 5)

Telstar

D D L L L
Vorm 13%
Aanval 14%
Verdediging 43%
Doelpunten voor: 2 Tegen: 8

ADO Den Haag

D D L L L
Vorm 13%
Aanval 43%
Verdediging 21%
Doelpunten voor: 6 Tegen: 11

1X2: Telstar – ADO Den Haag

2.00 Telstar
3.70 Gelijkspel
3.32 ADO Den Haag

Onze voorspelling voor Telstar - ADO Den Haag ruikt naar een lage score

Slechts 0,4 goals per wedstrijd: dat schamele gemiddelde van Telstar kleurt onze Telstar ADO Den Haag voorspelling van meet af aan. Is Telstar favoriet tegen ADO Den Haag? In lichte mate, want een thuisnotering rond 2,10 maakt de thuisploeg nipt favoriet zonder dat die voorsprong echt groot is.

Beide ploegen kampen met een beroerde seizoensstart. Telstar pakte één zege, ADO wacht na zeven duels nog op de eerste overwinning.

Toch leunen wij richting de thuisploeg. In het BUKO Stadion won Telstar de laatste twee onderlinge duels, en die defensieve degelijkheid — gemiddeld 1,6 goals tegen — houdt het lek klein.

Wie wint Telstar ADO Den Haag dan uiteindelijk? De voorgeschiedenis puilt uit van de gelijke spelen, dus een scheve eindstand verwachten we niet.

De sleutel ligt bij de omschakeling. ADO creëert met Rottier en Eduardo meer dreiging, maar vergeet achterin te veel, terwijl Telstar het van een loerende counter en standaardsituaties moet hebben.

Onze conclusie: een krappe thuiszege voor Telstar, al is een gelijkspel allerminst een verrassing.

Veelgestelde vragen

Wie wint Telstar - ADO Den Haag?
Telstar is met een thuisnotering rond 2,10 licht favoriet; wij rekenen op een krappe thuiszege. ADO Den Haag wacht nog op de eerste overwinning van het seizoen.
Is Telstar favoriet tegen ADO Den Haag?
Ja, maar slechts nipt: Telstar staat op zo'n 2,10, ADO op ongeveer 3,00. Het krachtsverschil is klein.
Hoe laat begint Telstar - ADO Den Haag?
De aftrap is om 14:30 lokale tijd in het BUKO Stadion in Velsen.
Waar kan ik Telstar - ADO Den Haag kijken?
De wedstrijd is te zien via ESPN.
Hoeveel goals vallen er bij Telstar - ADO Den Haag?
Wij verwachten er weinig: zo'n twee in totaal, waarbij Under 2,5 goals het logische scenario is omdat Telstar amper 0,4 keer per duel scoort.